• Киев
  • Киев
  • АР Крым
  • Одесса
  • Тернополь
  • Львов
  • Днепр
  • Луганск
  • Херсон
  • Житомир
  • Харьков
  • Россия
  • Краснодар
  • Беларусь
  • Молдова
 • Мобильные
 • Заказать звонок
+380 44 545-71-04многоканальный тел./факс
+380 93 426-37-10
+380 67 445-45-98
+380 50 440-01-74
Ваш телефон успешно отправлен.
С вами скоро свяжутся.
+7 978 797-58-57
+380 48 700-32-30
+380 35 252-18-35
+380 96 917-05-01
+380 562 32-28-16
+380 642 71-78-73
+380 50 927-20-62
+380 412 48-01-11
+380 50 435-88-68
+7 495 975-98-73
+375 29 103-13-15
+373 022 28-19-66
+7 861 203-40-65

Отзывы клиентов

 • Гелиосистема на котеджі Геліоколлекторная система показала себе дуже добре. Система дуже ефективна протягом сонячного періоду - навесні, влітку і на початку осені. Всі потреби в гарячій воді для побуту, а також нагріванні критого басейну вона задовольняє, і, власне, ніяких проблем з нею немає. Все контролює автоматика. Звичайно, взимку вона майже не працює, але якщо є сонячна, ясна погода, то у нас є гаряча вода будинки протягом усього дня. Сонячна установка працює разом з газовим котлом. Я точно не рахував економію і не знаю, скільки б я платив за енергію без геліоколекторів, але в тому, що платив би принаймні в два рази більше - впевнений. У мене приватне володіння з трьох споруд - головний будинок, гостьовий будинок і критий басейн. І зараз геліоколектори забезпечують гарячою водою головний будинок і критий басейн, а також підтримують опалення в критому басейні. Для мене це дуже важливо, тому що він великий - там близько 50 тонн води, і його потрібно постійно гріти для того, щоб була комфортна температура, і тому газовий котел у мене працював весь рік. Тепер він працює тільки взимку, весь інший час нагрівання води забезпечує гелиосистема. Цього року ми її розширюємо, будуємо третю гілку для того, щоб вона забезпечувала гарячою водою гостьовий будинок. Я також думав про використання сонячних батарей, але зараз вони мене не цікавлять. Я вивчав тему, читав публікації, говорив з компанією «Атмосфера», яка мені ставила геліосистему, і я бачу що ККД фотовольтаїки досить низький, а вартість електроенергії - висока. Як на мене, вона ще нерентабельна для таких приватних домоволодінь. На мій погляд, більше грошей потрібно інвестувати в енергозбереження, в ті ж енергозберігаючі лампи, обладнання. Це поки дає більший ефект.
  ~ Всі потреби в гарячій воді для побуту, а також нагріванні критого басейну вона задовольняє, і, власне, ніяких проблем з нею немає. Все контролює автоматика.
 • Николай ГуштюкГеліоколлекторная установка від компанії «Атмосфера» працює у мене вже два роки. Потрібно сказати, працює дуже успішно, особливо з ранньої весни - коли починаються сонячні дні. Гарячу воду я газом не грію взагалі. Вистачає, щоб помилось 3-4 людини, у мене бойлер стоїть на 120 літрів і 20 труб на даху. Вона нагрівається приблизно до 70 градусів. Зараз, в травневі дні, ввечері у мене 70 градусів на виході. Ефективність системи мене більш ніж задовольняє. При цьому працює практично тільки один моторчик на виході в режимі, щоб ця вода циркулювала. Такий маленький насосик, який витрачає 60 ват - як лампочка. Працює, час від часу включається і переганяє гарячу воду з даху вниз, в льох, де у мене стоїть бойлер, а холодну - наверх. Я не спеціально не підраховував економічну ефективність. Все обладнання мені обійшлося близько 3000 доларів, але якщо врахувати, що половину цієї суми становлять стандартні компоненти, такі як фурнітура, яку мені довелося б і для електричного котла купувати, то тільки 1500 доларів я переплатив за сонце. Але одне почуття морального задоволення від того, що в мене там електрична енергія економиться - воно переважує якісь там 1500 доларів. А якщо система пропрацює 10 або 15 років, то я, звичайно ж, буду в плюсі. Взимку система працює значно слабше. Погожих днів мало, і вода гріється на газу. Я тут не живу взимку - приїжджаю лише на вихідні, тому фактично підігрів мені не дуже-то й потрібен взимку. І установка просто розігрівається в своєму автоматичному режимі. Крім того, я зробив собі шторку на труби і коли їду надовго, я їх закриваю, щоб вони не працювали - це моє ноу-хау, щоб не закипала рідина в трубах геліоколекторів. Я шторку закриваю і труба «засинає» - з неї вже не потрібно забирати гарячу воду. Своїм рідним, колегам і друзям я теж рекомендую встановлювати подібні системи. Причому геліосистему коштувати передбачити на етапі проектування та будівництва будинку, тому що тоді змонтувати її істотно простіше.
  ~ Ефективність системи мене більш ніж задовольняє.
 • Валерій Чалий, власник готелю КовчегЗадоволений роботою геліосистеми від «Атмосфери» на всі 1000 відсотків з 100. До того, як почали працювати сонячні колектори, мені доводилося палити дрова і постійно гріти гарячу воду для гостей готелю. Витрата дров був дуже великим, і це було дуже непрактично. Адже в колишній системі не було бойлера, і постійно циркулює воду треба було безперервно підігрівати. Гелиосистема, яка у мене стоїть, і з обігріву та з гарячого водопостачання повністю економічно виправдовує себе. Навіть взимку вона гріє воду в бойлері. Взимку, коли сонячний день короткий, у мене нагрівається тільки 500-літровий бойлер приблизно до 40 градусів. А ось влітку навіть коли споживається багато води, все одно до вечора у мене залишається близько 500 літрів води, нагрітих до приблизно 55 градусів плюс ще 750-літровий буферний резервуар опалення. Тепло, яке я не використовую для гарячого водопостачання, йде на підігрів басейну. У нашому готелі гарячою водою від геліосистеми забезпечуються гості в шести двомісних номерах. Але оскільки вони часто приїжджають з дітьми, то можемо говорити про забезпечення близько 15 осіб. З точки зору економіки, може бути, і варто було б точно прорахувати отриману вигоду. Можу сказати по своїй практиці - я просто перебуваю на висоті 1313 метрів, до найближчого поселення - 12 км горами. Після 1000-метрової висоти немає бука, а для дров потрібен тільки бук, тому що їли горять немов сірники і не дають тепла. Ось і виходить, що ті дрова, які мені треба привезти на гору - це дуже великі витрати на пальне і транспорт. Також потрібно найняти людей, які б мені все це порізали, бо обсяг повинен бути досить великим. Отже, порізати, поколоти, поскладіровать - це я все роблю, звичайно, на зиму, але раніше я це робив на цілий рік. І витрата був досить великий, і займало це дуже багато часу. А зараз я просто, як біла людина, контролюю прихід тепла на контролері і виставляю ті значення, які мені потрібні, наприклад, верхньої і нижньої меж температури. Особисто для мене дуже великий вантаж був знятий з моїх плечей, коли я перестав опалювати дровами, а почав використовувати сонячні колектори. Я вважаю, що нинішні сонячні панелі для вироблення електроенергії, мабуть, досить дорогі. Хоча і ціна на них досить сильно впала. Але що стосується сонячного обігріву води, то це дуже і навіть дуже-дуже економічно вигідно. До мене постійно приїжджають відпочивальники, а я живу повністю альтернативною енергетикою - вітром, сонцем. І мене постійно розпитують про це, тому що для нас це незвично. Тут всіх дуже цікавить, а як воно можна ось так жити. А потім, коли гості поживуть, коли вони попитають і спробують самі, то бачать ефект. Я, звичайно ж, раджу використовувати сонячні колектори, тому що це дуже практично. Своїм гостям я навіть допомагаю прораховувати вартість сонячної системи для їх будинку або квартири.
  ~ Я вважаю, що нинішні сонячні панелі для вироблення електроенергії, мабуть, досить дорогі. Хоча і ціна на них досить сильно впала. Але що стосується сонячного обігріву води, то це дуже і навіть дуже-дуже економічно вигідно.
 • Николай ГуштюкZestawy kolektorów solarnych firmy "Atmosfera" pracują u mnie już dwa lata. Należy powiedzieć, że pracują one bardzo skutecznie, zwłaszcza z wczesnej wiosny kiedy zaczynają się słoneczne dni. W ogóle już nie grzeje wodę gazem. Tego wystarcza żeby 3-4 osoby wykąpali się, bo mam 120 litrowy bojler i 20 rur na dachu. Ona się nagrzewa w przybliżeniu 70 stopni. Teraz w maju wieczorem u mnie jest około 70 stopni na wyjściu. Efektywność systemu zadowala mnie w zupełności. Przecież działa tylko jeden motor na wyjściu w tym reżimie, żeby ta woda cyrkulowała. Taka malutka pompa, która zużywa 60 watów prawie jak żarówka. Pracuje, czasami włącza się i przelewa gorącą wodę z dachu na dół, w piwnicę, gdzie u mnie bojler stoi, a zimną wodę do góry. Niespecjalnie, ale obliczyłem efektywność ekonomiczną. Wszystkie urządzenie kosztowało mnie blisko 3000 dolarów, lecz jeśli uwzględnić, że połowę tej sumy składają komponenty standardowe, takie jak akcesoria, które trzeba kupować i dla kotła elektrycznego, to wychodzi, że tylko 1500 dolarów nadpłaciłem za słońce. Ale jedno uczucie satysfakcji moralnej od tego, że u mnie odbywa się oszczędzanie energii elektrycznej, przeważa jakieś 1500 dolarów. A jeśli system będzie działał 10 czy 15 lat, to mogę wygrać więcej. W zimie system działa znacznie słabsze. Dni pogodnych jest mało, i woda grzeje się gazem. Nie żyję tutaj w zimie, a przyjeżdżam tylko na weekend, dlatego podgrzewanie mnie nie zbyt i potrzebne w zimie. I urządzenie po prostu rozgrzewa się w swoim reżimie automatycznym. Poza tym, zrobiłem sobie zasłonę na rury i kiedy wyjeżdżam na długo, to zamykam ich, żeby oni nie pracowali i to jest moje ‘know-how’, żeby nie było kipienia płynu w rurach kolektorów solarnych. Zasłonę zamykam i rura "zasypia" i wtedy już nie trzeba zabierać gorącą wodę z tej rury. Teraz rekomenduję instalować podobne systemy swoim krewnym, kolegom i przyjaciołom. Ponadto system solarny trzeba przewidzieć na etapie projektowania i budownictwa domu, ponieważ wtedy o wiele prościej będzie zamontować jego.
  ~ Efektywność systemu zadowala mnie w zupełności.
 • Walerij Czałyj, właściciel hotelu KowczegJestem całkowicie zadowolony z pracy zestawu solarnego od firmy "Atmosfera". Zanim kolektory słoneczne zaczęły pracować musiałem palić drewnem i stale ogrzewać wodę dla gości hotelu. Spożycie drewna było bardzo duże oraz to było bardzo niepraktycznie, ponieważ w starym systemie nie było bojlera i trzeba było ciągle ponownie podgrzewać cyrkulowaną wodę. Zestaw solarny, który u mnie stoi, jest całkiem opłacalny ekonomicznie stosownie ogrzewania i zaopatrzenia w ciepłą wodę. Właśnie w zimie on podgrzewa wodę w bojlerze, więc kiedy słoneczny dzień jest krótki, u mnie nagrzewa się tylko 500-litrowy bojler około 40 stopni. A latem, kiedy zużywamy bardzo dużo wody, przecież zostaje się blisko 500 litrów wody pod wieczór, nagrzanych do około 55 stopni plus jeszcze 750-litrowy pojemnik buforowy do ogrzewania. Ciepło, które nie wykorzystuję dla zaopatrzenia w ciepłą wodę, idzie na ogrzewanie basenu. W naszym hotelu zestawy solarne zapewniają gościom gorącą wodę w sześciu pokojach dwuosobowych. Lecz oni często przyjeżdżają z dziećmi, to możemy mówić o zaopatrzeniu około 15 osób. Z punktu widzenia ekonomii, może trzeba było dokładnie obliczyć korzyści otrzymane. Mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia że znajduję się na wysokości 1313 metry, a do najbliższej wsi jest 12 km górami. Wyżej 1000 metrów buk już nie rośnie, a buk jest jeden z najlepszych gatunków drewna do spalenia, ponieważ spalanie drewna smrekowego jest szybkie i nie oddaje ciepła na mieszkanie. Wychodzi że te drzewa na opał, które mi trzeba przywieźć pod górę, to zbyt duże wydatki na paliwo i transport. Również trzeba nająć ludzi, którzy mogą pociąć to wszystko, ponieważ kubatura powinna być dosyć duża. Więc pociąć, pokłuć, magazynować i wszystko to czynię na zimę, lecz wcześniej robiłem na cały rok. I wydatki były dosyć duże, oraz zajmowało to zbyt dużo czasu. A teraz ja po prostu, jak 'biały człowiek', kontroluję nadejście ciepła przez kontroler i zakładam te znaczenia, które mi są potrzebne, na przykład, górny i dolny zakresy temperatury. Teraz mnie zyje się bardzo lekko, kiedy przestałem ogrzewać drewnem i zaczął wykorzystywać kolektory słoneczne. Uważam, że dzisiejsze paneli słoneczne dla produkuwania energii elektrycznej zapewne są dosyć drogi, chociaż ich cena spadła do bardzo niskiego poziomu. Lecz co dotyczy ogrzewania wody słońcem, to jest bardzo i nawet bardzo bardzo skutecznie i ekonomicznie opłacalne. Turyści zawsze przyjeżdżają do mnie, a ja żyję tylko alternatywną energetyką, to znaczy wiatrem i słońcem. Wszyscy rozpytują mnie często o tym, ponieważ dla nas to jest niezwykle, oraz interesują się jak mogę tak żyć. A potem, kiedy goście pomieszkają trochę tutaj, kiedy rozpytają i spróbują jak to żyć, to widzą efekt. W ogóle, doradzam wykorzystywać kolektory słoneczne, ponieważ to jest bardzo praktycznie. Swoim gościom nawet pomagam obliczać wartość systemu słonecznego dla ich domu czy mieszkania.
  ~ Uważam, że dzisiejsze paneli słoneczne dla produkuwania energii elektrycznej zapewne są dosyć drogi, chociaż ich cena spadła do bardzo niskiego poziomu. Lecz co dotyczy ogrzewania wody słońcem, to jest bardzo i nawet bardzo bardzo skutecznie i ekonomicznie opłacalne.
 • Николай ГуштюкГелиоколлекторная установка от компании «Атмосфера» работает у меня уже два года. Нужно сказать, работает очень успешно, особенно с ранней весны - когда начинаются солнечные дни. Горячую воду я газом не грею вообще. Хватает, чтобы помылось 3-4 человека, у меня бойлер стоит на 120 литров и 20 труб на крыше. Она нагревается примерно до 70 градусов. Сейчас, в майские дни, вечером у меня 70 градусов на выходе. Эффективность системы меня более чем удовлетворяет. При этом работает практически только один моторчик на выходе в режиме, чтобы эта вода циркулировала. Такой маленький насосик, который расходует 60 ватт - как лампочка. Работает, время от времени включается и перегоняет горячую воду с крыши вниз, в погреб, где у меня стоит бойлер, а холодную - наверх. Я не специально не подсчитывал экономическую эффективность. Всё оборудование мне обошлось около 3000 долларов, но если учесть, что половину этой суммы составляют стандартные компоненты, такие как фурнитура, которую мне пришлось бы и для электрического котла покупать, то только 1500 долларов я переплатил за солнце. Но одно чувство морального удовлетворения от того, что у меня там электрическая энергия экономится - оно перевешивает какие-то там 1500 долларов. А если система проработает 10 или 15 лет, то я, конечно же, буду в плюсе. Зимой система работает существенно слабее. Погожих дней мало, и вода греется на газу. Я тут не живу зимой - приезжаю только на выходные, потому фактически подогрев мне не очень-то и нужен зимой. И установка просто разогревается в своем автоматическом режиме. Кроме того, я сделал себе шторку на трубы и когда уезжаю надолго, я их закрываю, чтобы они не работали - это мое ноу-хау, чтобы не закипала жидкость в трубах гелиоколлекторов. Я шторку закрываю и труба «засыпает» - из нее уже не нужно забирать горячую воду. Своим родным, коллегам и друзьям я тоже рекомендую устанавливать подобные системы. Причем гелиосистему стоить предусмотреть на этапе проектирования и строительства дома, потому что тогда смонтировать её существенно проще.
  ~ Эффективность системы меня более чем удовлетворяет.

Атмосфера-Україна © 2003-2017